Raiškiojo skaitymo konkursas „Christmas readings“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-12-21
  • Kategorija: Renginiai

Gruodžio 19 d. mūsų progimnazijoje vyko Vilniaus miesto anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas „Christmas readings“. Džiugu, kad į renginį sugužėjo net 44 dalyviai iš Vilniaus Maironio progimnazijos, Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos, Vilniaus „Žaros“ gimnazijos, Vilniaus Žvėryno gimnazijos, Vaikų meninės studijos “Diemedis” bei mūsų progimnazijos. Renginį pradėjome su Vilniaus m. vicemero A. Šilerio sveikinimu bei palinkėjimais. Mokinių deklamuojami eilėraščiai sukūrė ypatingą kalėdinę nuotaiką.

Konkurso nugalėtojais tapo: I vietą pasidalino mūsų progimnazijos 6e mokinė Frėja Černiauskaitė (mok. D. Kalinauskienė), Maironio progimnazijos mokinė Rūta Lelkaitė, II vietą pelnė mūsų progimnazijos 7f klasės mokinys Aistis Valantiejus (mok. D. Kalinauskienė), Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokinė Domilė Grigonytė, III vietos laureatėmis tapo mūsų progimnazijos 5a mokinė Viltė Nakvosaitė (mok. Birutė Eidintienė) bei 5f mokinė Ugnė Bimbaitė (mok. Birutė Eidintienė).

Ačiū mok. Z. Ulevičienei bei Vilniaus Žvėryno gimnazijos mok. B. Januškienei už atsakingai ir stropiai atliktą konkurso teisėjų darbą.