Projektas „Papuošalų ligoninė“

Du mėnesius veikęs projektas „Papuošalų ligoninė“ baigėsi. Projekto metu rinkome nebenaudojamus, sutrūkusius papuošalus ir jų detales, valėme ultragarso vonelėje, taisėme sutrūkusius, ardėme ir kūrėme naujus. Džiaugiamės prikėlę papuošalus antram gyvenimui ir tokiu būdu prisidėję prie tvaraus vartojimo. Kvietėme bendruomenės narius į papuošalų dirbtuves. Organizavome labdaringą veiklos pristatytą ir surinkome 510 eurų paramos ir labdaros fondui „Mamų Unija“.

Norime padėkoti visiems prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo: tėveliams ir mokytojams, paaukojusiems nebenešiojamus papuošalus ar detales, mus palaikiusiems kolegoms bei 7-8 klasių mokiniams, įsitraukusiems į projektą. Ypatingai norime padėkoti aktyviausiems projekto dalyviams: Karilei ir Arinai už papuošalų gamybą, Osvaldui ir Ugniui už dėžučių paruošimą lankstymui, Dominykui už dėžučių lankstymą bei Editai, Viktorijai, Sofijai ir Emilijai rinkusioms aukas už papuošalus.