Pirmoji išvyka su 1c klasės mokiniai

• Paskelbė : Diana Pukšta
  • Paskelbta: 2024-10-09
  • Kategorija: Išvykos

Pirmoji išvyka su 1c klasės mokiniais į Šilauogių ir levandų ūkį buvo lyg įkvepiantis kvapų ir spalvų nuotykis. Vaikai su entuziazmu įsikibo į savo draugų rankas ir žvalgėsi į violetinius levandų laukus, tarsi įžengę į magišką pasakų pasaulį. Po nedidelio lietaus skaisčiai nušvito saulytė oras prisipildė gaivos, prisisotino subtilaus levandų aromato, kuris sklido vėjyje ir sukūrė jaukią, raminančią atmosferą. Viena nuostabiausių dienos akimirkų buvo, kai vaikai basomis įveikė nuotaikingą basų kojų taką. Netrūko skardaus juoko ir džiugių emocijų. Išvykos metu buvo ir sportinių - orientacinių užsiėmimų: vaikai dalyvavo orientacinėse varžybose, žygiavo mišku, kuriame visi stebėjome ir pajutome brandžios - jau rudenėjančios gamtos požymius. Edukacijos pabaigoje dūkome šiaudų batute, skanavome ant laužo ugnies keptų blynų su šilauogių uogiene. Susispietėm kaip mažosios bitutės ir susibičiuliavome. Diena prabėgo greitai, o sugrįžus į mokyklą, vaikai dar ilgai nešėsi levandų kvapą tarsi mažą dalelę stebuklingo pasaulio, kuriame tą dieną apsilankė.