Neformalusis ugdymas. Pradinukai. 2020-21 m.m.

VILNIAUS ŽEMYNOS PROGIMNAZIJA

 

2020-2021 M.M. NEFORMALIOJO UGDYMO BŪRELIAI

1-4 KL.

                   

(Būrelių veikla vyks siekiant atskirti klases ir srautus)

 

 

 

Eil. Nr.

 

 

Būrelio vadovas, pavadinimas

 

Laikas ir vieta

 

Pirmadienis

 

Antradienis

 

Trečiadienis

 

Ketvirtadienis

 

Penktadienis

1.

Daiva Šukienė.

Aukime sveiki darnoje su savimi.

 

13.00-14.40

212 kbn.

 

 

 

2.

Eglė Šavdianė.

 Folklorinis ansamblis ,,Virvytė“.

 

13.00-13.45

Aktų salė

13.00-13.45

213 kbn.

 

 

3.

Lina Vaškelienė.

,,Išmok plaukti“.

13.00

LVJCdidysis baseinas

 

 

 

 

4.

Neringa Kozičienė.

,,Pažinkime gamtą“.

 

 

12.05-12.50

103 kbn.

 

 

 

5.

Violeta Jakubonienė.

,,Kad augčiau sveikas“.

 

 

13.25-14.10

108 kbn.

 

 

6.

Ilona Linkevičiūtė.

Popchoras ,,Žemynėlė“.

13.00-14.40

Aktų salė

 

 

13.00-14.40

Aktų salė

 

7.

Regina Guobienė.

Pramoginiai šokiai(1-4 kl.).

14.00-15.00

15.00-16.00

Aktų salėje

 

14.00-15.00

15.00-16.00

Aktų salėje

 

 

8.

Teresa Janovič.

Dailės būrelis.

 

 

13.25-14.10

Chemijos kabinetas

309 kbn.

 

14.20-16.00

Dailės kabinetas

9.

Inga Mameniškienė.

,,Jaunojo gamtininko būrelis“.

 

12.30-13.15

209 kbn. arba kieme.

 

 

 

10.

Violeta Serbintienė.

Folklorinis ansamblis.

Teatro būrelis.

 13.00-15.30 pagal individualų grafiką.

Aktų salė

 

 

 

13.00-15.30 pagal individualų grafiką.

Aktų salė

11.

Gediminas Stakutis.

Gitaros studija.

13.00-17.00 pagal individualų grafiką.

Gitaros studijoje.

13.00-17.00 pagal individualų grafiką.

Gitaros studijoje.

 

13.00-17.00 pagal individualų grafiką.

Gitaros studijoje.

 

13.00-17.00 pagal individualų grafiką.

Gitaros studijoje.

 

 

Atnaujinta: 2020-10-09
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40