Konsultacijų teikimo tvarkaraštis

Konsultacijos 2018-2019 m.m.

 

Konsultacijos 2018-2019 m.m.

Eil.nr.

Vardas

Pavardė

Dalykas

Kuriose klasėse dėsto

Konsultacijų laikas (savaitės diena, valanda ar pamoka)

Konsultac. vieta

1

Lina

Ališauskienė

Anglų k.

6a,b,e,f,g

8g

Pirmadienis, 7 pam.

319 kab.

2

Genutė

Aninkevičienė

Lietuvių k.

8a

5c,d,e

Ketvirtadienis, 8 pam.

204 kab.

3

Marija

Antulienė

Prad. ugd.

3b

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

107 kab.

4

Aušra

Bacevičienė

Prad. ugd.

 

3c

Ketvirtadienis, 6 pam.

106 kab.

5

Neringa

Belevičiūtė

Istorija

6e,f,g

5a,e,f

Ketvirtadienis, 7 pam.

202 kab.

6

Lina

Čepaitienė

Prad. ugd.

1b

 

Penktadienis, 5 pam.

112 kab.

7

Dalė

Čepurienė

Matematika

6a,b,e

5a,c,d

Ketvirtadienis, 7 pam.

308 kab.

8

Birutė

Gaučienė

Rusų k.

5c, 6f

8b,d,e,f   

Ketvirtadienis, 7 pam.

306 kab.

9

Asta

Griškienė

Matematika

5b,e,f,g

6g  

Trečiadienis, 7pam.

305 kab.

10

Miglutė

Gudžiūnienė

Lietuvių k.

7b,d,g

8e,f

Antradienis, 7 pam.

222 kab.

11

Violeta

Jakubonienė

Prad. ugd.

4a

 

Penktadienis,5 pam.

108 kab.

12

Vida

Jusienė

Prad. ugd.

2b

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

111 kab.

13

Gražina

Kabailienė

Prad. ugd.

3a

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

102 kab.

14

Daiva

Kalinauskienė

Anglų k.

6c,b,f,g

5b,g

Antradienis, 7 pam.

320 kab.

15

 Joana

Kastickaitė

Informacinės technologijos

Visos 5-os, 6-os, 7-os

Penktadienis, 7pam.

11 kab.

16

Jurgita

Kiškienė

Anglų k.

7a,g

5a,c,d,f

Pirmadienis, 7pam.

304 kab.

17

Ieva

 

Kymantė

Anglų k.

5d,g   6a,c 

8f,g

Pirmadienis, 7 pam.

320 kab.

18

Renata

Kornišova -Milišauskienė

Anglų k.

7b,c,d,e,f

5e   6d

Trečiadienis, 8 pam.

307 kab.

19

Neringa

Kozičienė

Prad. ugd.

2d

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

103 kab.

20

Beata

Kuncevič

 

Lietuvių k.

6e,b

Trečiadienis, 7 pam.

224 kab.

21

Valentina

Langienė

Geografija

 

7e,f,g   6a,b,c,d,e,f,g

 

Penktadienis, 7 pam.

226 kab.

22

Rita

Leščevska

Rusų k.

5b,d,f,g  7b,e,f,g

8a,c,d, g

Trečiadienis, 8 pam.

306 kab.

23

Inga

 

Mameniškienė

Prad. ugd.

3d

Antradienis, 6 pam.

209 kab.

24

Raimonda

Merkytė

Anglų k.

6e  

8a,b,c,d,e

Trečiadienis, 7 pam.

308 kab.

25

Aida

Milančienė

Prad. ugd.

4b

 

Trečiadienis, 6 pam.

211 kab.

26

Jurgita

Miškinytė

Lietuvių k.

7f

8g

Ketvirtadienis, 6 pam.

Antradienis, 7 pam.

200 kab.

204 kab.

27

Rima

Narbutaitytė

Lietuvių k.

8b,c,d

5f,g

Trečiadienis, 7 pam.

204 kab.

28

 

Daiva

Neseckienė

 

Lietuvių k.

6c,g

5a,b

Antradienis, 7 pam.

217 kab.

29

Regina

Nemanienė

Vokiečių k.

6b,c,d   7c,e   8ab,f

5a,eb,dc  

Pirmadienis, 7 pam.

200 kab.

30

Birutė

Noreikienė

Biologija, gamta

6c,d,e

7a,b,c,d,e,f,g

Trečiadienis, 7 pam.

312 kab.

31

Marija

Palevičienė

Anglų k.

2a,b,c,d  3a,b,c,d

4a,b,c,d

Antradienis, 6 pam.

225 kab.

32

Daina

Paškevičienė

Prad. ugd.

4d

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

210 kab.

33

Vita

Petrauskienė

Prad. ugd.

1a

 

Penktadienis, 5 pam.

110 kab.

34

Danguolė

Pilipavičienė

Anglų k.

7b,c,d,e,f 

5e     6d

Penktadienis, 7 pam.

307 kab.

35

Paulina

Pilipavičienė

Chemija,

biologija

8a,b,c,d,e,f,g 

5a,b

Pirmadienis, 8 pam.

Ketvirtadienis, 7 pam.

309 kab.

36

Danutė

Poliuškevičienė

Fizika

Gamta

7a,b,c,d,e,f,g   

8a,b,c,d,e,f,g     6f

Ketvirtadienis, 8 pam.

309 kab.

37

Audrius

Pševlockis

Anglų k.

8a,b,c,d,e,f

 

Ketvirtadienis, 8 pam.

320 kab.

38

Diana

Pukšta

Informc. technol.

5-os, 6-os, 7-os

Trečiadienis, 8 pam.

205 kab.

39

Virginija

Skiauterienė

Lietuvių k.

6a,f

7c,e

Antradienis, 7 pam.

219 kab.

40

Eglė

Skubeikienė

Matematika

7a,b,c,d,e

 

Pirmadienis, 7pam.

311 kab.

41

Rasa

Strumilienė

Matematika

 

6d,f

8a,b,d,f

Ketvirtadienis, 8 pam.

302 kab.

42

Regina

Sutkienė

Prancūzų k.

5a,b,c,d,e,f  6a,f,g

7a,b,d,f,g  8a,b,c,g

Penktadienis, 7 pam.

316 kab.

43

Eglė

Šavdianė

Prad. ugd.

1d

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

213 kab.

44

Daiva

Šukienė

Prad. ugd.

1c

 

Penktadienis, 5 pam.

212 kb.

45

Rasa

Tylaitė

Matematika

6c     7f,g

8c,e,g

Pirmadienis, 8 pam.

305 kab.

46

Viktorija

Trukšinienė

Prad. ugd.

2c

 

Penktadienis, 6 pam.

104kab.

47

Zinaida

Ulevičienė

Anglų k.

5a,b,c,f

7a,g

Pirmadienis, 7 pam.

317 kab.

48

Ksavera

Uršulienė

Istorija

6a,b,c,d

8a,b,c,d,e,f,g

Pirmadienis, 7 pam.

217 kab.

49

Natalija

Vasiliauskienė

 

Rusų k.

5e,g

6a,b,c,d,e,g  7a,c,d

Pirmadienis, 7 pam.

220kab.

50

Lina

Vaškelienė

Prad. ugd.

2a

 

Trečiadienis, 6 pam.

105 kab.

51

Irmina

Veikutienė

Gamta

5c,d,e,f,g

 

Pirmadienis, 7 pam.

226 kab.

52

Rasa

Zabelskienė

Prad. ugd.

4c

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

109 kab.

53

Aušra

 

Žemienė

Lietuvių k.

6d

7a

Pirmadienis, 7 pam.

302 kab.

54

Daivutė

Žiūkienė

Anglų k.

 

2a,b,c,d  3a,b,c,d

4a,b,c,d

Trečiadienis, 6 pam.

225 kab.

55

Sigutė

Žiūrienė

Geografija

7a,b,c,d

8a,b,c,d,e,f,g

Penktadienis, 7 pam.

216 kab.

56

Dalia

Žvirblienė

Istorija

5ab,c,g

7a,b,c,d,e,f,g

Pimadienis, 7 pam.

203 kab.

 

Atnaujinta: 2018-10-24
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
Iki atostogų liko

SVEIKINIMAI!