Konsultacijų teikimo tvarkaraštis

Konsultacijos 2022-2023 m.m.

Eil. nr.

Vardas

Pavardė

Dalykas

Kuriose klasėse dėsto

Konsultacijų laikas (savaitės diena, valanda ar pamoka)

Konsultac. vieta

1

Lina

Ališauskienė

Anglų k.

6a,b,c,e,f,g

 

Trečiadienis, 7 pam.

319 klab.

2

Genutė

Aninkevičienė

Lietuvių k.

5b,c,d

8c

Ketvirtadienis, 6 pam.

Trečiadienis, 8 pam.

204 kab.

3

Aušra

Bacevičienė

Prad. ugd.

 

3c

Penktadienis, 6 pam.

106 kab.

4

Aida

Barkauskienė

Prad. ugd.

1b

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

112 kab.

5

Neringa

Belevičiūtė

Istorija

5e,f   6a,b   

8a,b,d,e,f,g

Pirmadienis, 8 pam.

222 kab.

6

Dalė

Čepurienė

Matematika

5a,b,c

6b,c,h

Ketvirtadienis, 7 pam.

310 kab.

7

Birutė

Gaučienė

Rusų k.

5a,d,e,f     8a,b,c,g

 

Ketvirtadienis, 8 pam.

202 kab.

8

Miglutė

Gudžiūnienė

Lietuvių k.

7d,e,g

8e    

Penktadienis, 7 pam.

216 kab.

9

Rasma

 

Indriūnienė

Fizika

7a,b,c,d,e,f,g

8a,b,c,d,e,f,g

Pirmadienis, 8 pam.

301 kab.

10

Violeta

Jakubonienė

Prad. ugd.

4a

 

Antradienis, 6 pam.

108 kab.

11

Vida

Jusienė

Prad. ugd.

2b

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

111 kab.

12

Daiva

Kalinauskienė

Anglų k.

5e,f      

6d,f,g,h        8d

Trečiadienis, 7 pam.

320 kab.

13

Ieva

 

Kymantė

Anglų k.

6a,b,c,d,h

7c,d

Ketvirtadienis, 7 pam.

306 kab.

14

Jurgita

Kiškienė

Anglų k.

5a,b,c,d    7a,e,f,g

 

Antradienis, 7 pam.

303 kab.

15

Neringa

Kozičienė

Prad. ugd.

2d

 

Penktadienis, 6 pam.

103 kab.

16

Beata

Kuncevič

 

Lietuvių k.

8a

 

Antradienis, 7 pam.

200 kab.

17

Valentina

Langienė

Geografija

 

7a,b,c,d,e,f,g

8a,b,c

Antradienis, 7 pam.

224 kab.

18

Rita

Leščevska

Rusų k.

6b,e,f,h      7a,b,c

8d,e,f,g

Antradienis, 8 pam.

201 kab.

19

Inga

 

Mameniškienė

Prad. ugd.

3d

Trečiadienis, 6 pam.

209 kab.

20

Raimonda

Merkytė

Anglų k.

6e

8a,b,c,e,f,g

Penktadienis, 7 pam.

305 kab.

21

Aida

Milančienė

Prad. ugd.

4b

 

Antradienis, 6 pam.

211 kab.

22

Jurgita

Miškinytė

Lietuvių k.

6g

 

Trečiadienis, 7 pam.

204 kab.

23

Rima

Narbutaitytė

Lietuvių k.

5a,e,f

8f,g

Antradienis, 7 pam.

219 kab.

24

Regina

Nemanienė

Vokiečių k.

5c,d,f   6e,h

7     8   

Pirmadienis, 8 pam.

202 kab.

25

Daiva

Neseckienė

 

Lietuvių k.

6c,d,e,h

Ketvirtadienis, 7 pam.

217 kab.

26

Birutė

Noreikienė

Biologija, gamta

6a,b,c,d,h

7a,b,c,d,e,f,g

Antradienis, 7-8 pam.

(kas antrą savaitę)

312 kab.

27

Marija

Palevičienė

Anglų k.

2a,b,c,d   3a,b,c,d

4a,b,c,d

Antradienis, 6 pam.

100 kab.

28

Daina

Paškevičienė

Prad. ugd.

4d

 

Penktadienis, 5 pam.

210 kab.

29

Vita

Petrauskienė

Prad. ugd.

1a

 

Trečiadienis, 6 pam.

110 kab.

30

Danguolė

Pilipavičienė

Anglų k.

5d,e      7b,c,d,e,f

 

Antradienis, 8 pam.

307 kab.

31

Paulina

Pilipavičienė

Chemija

 

8 visos

Pirmadienis, 8 pam.

309 kab.

32

Gileta

Pocienė

Gamta

Biologija

5a,b,c,d,e,f      6e

8a,b,c,d,e,f,g

Penktadienis, 7 pam.

312 kab.

33

Audrius

Pševlockis

Anglų k.

 

8a,b,c,d,e,f,g

Trečiadienis, 8 pam.

302 kab.

34

Diana

Pukšta

Informc. technol.

5 visos, 6 visos, 7 visos

Trečiadienis, 7 pam.

205 kab.

35

Jurga

 

Račienė

Lietuvių k.

6b

8b, 8d

Trečiadienis, 7-8 pam.

220 kab.

36

Juratė

Skendelienė

Prad. ugd.

3a

 

Antradienis, 6 pam.

102 kab.

37

Virginija

Skiauterienė

Lietuvių k.

6f       7a,b,c,f

 

Trečiadienis, 7 pam.

200 kab.

38

Eglė

Skubeikienė

Matematika

6d      7a,b,c,d,e

 

Penktadienis, 7 pam.

311 kab.

39

Rasa

Strumilienė

Matematika

 

6a         8a,b,c,d

Trečiadienis, 7-8 pam.

317 kab.

40

Eugenija

Surmilavičienė

Lietuvių k.

6a

 

Trečiadienis, 7 pam.

208 kab.

41

Regina

Sutkienė

Prancūzų k.

5a,b,e     6a,c,d,g

7a,b,c,d,f,g      8c,f

Penktadienis, 7 pam.

316 kab.

42

Eglė

Šavdianė

Prad. ugd.

1d

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

213 kab.

43

Kotryna

Šimkienė

Istorija

6c,d,e,f,g,h

 

Antradienis, 8 pam.

222 kab.

44

Daina

 

Šiukštienė

Matematika

5d,e,f

6e,f

Pirmadienis, 7 pam.

217 kab.

45

Daiva

Šukienė

Prad. ugd.

1c

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

212 kab.

46

Rasa

Tylaitė

Matematika

6g    7f,g     8e,f,g

 

Antradienis, 8 pam.

308 kab.

47

Viktorija

Trukšinienė

Prad. ugd.

2c

 

Penkadienis, 6 pam.

104 kab.

48

Zinaida

Ulevičienė

Anglų k.

5a,b,c,f        7a,b,g

 

Pirmadienis, 8 pam.

304 kab.

49

Ramunė

Valinskienė

Prad. ugd.

3b

 

Antradienis, 6 pam.

107 kab.

50

Natalija

Vasiliauskienė

Rusų k.

5b,c   6a,b,c,d,f,g

7d,e,f, g

Pirmadienis, 7 pam.

200 kab.

51

Lina

Vaškelienė

Prad. ugd.

2a

 

Trečiadienis, 6 pam.

105 kab.

52

Diana

Vaškevičienė

Informac. technol.

5 visos, 6 visos, 7 visos

Trečiadienis, 7 pam.

11 kab.

53

Irmina

Veikutienė

Gamta

6f,g

 

Pirmadienis, 7 pam.

Pavad. kab.

54

Rasa

Zabelskienė

Prad. ugd.

4c

 

Ketvirtadienis, 6 pam.

109 kab.

55

Daivutė

Žiūkienė

Anglų k.

 

2a,b,c,d   3a,b,c,d

4a,b,c,d

Trečiadienis, 6 pam.

100 kab.

56

Sigutė

Žiūrienė

Geografija

6a,b,c,d,e,f,g,h

8d,e,f,g

Trečiadienis, 7 pam.

226 kab.

57

Dalia

Žvirblienė

Istorija

5a,b,c,d      7a,b,c,d,e,f

8c

Antradienis, 8 pam.

208 kab.

 

Atnaujinta: 2022-09-22
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40