Mokytojai

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybė

Kvalifikacinė kategorija

1

Genutė Aninkevičienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Metodininkė

2

Marytė Čepaitienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Metodininkė

3

Eugenija Surmilavičienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Metodininkė

4

Miglutė  Gudžiūnienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

5

Beata Kuncevič

Lietuvių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

6

Jurgita Miškinytė

Lietuvių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

7

Rima Narbutaitytė

Lietuvių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

8

Daiva Neseckienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

9

Virginija Skiauterienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

10

Aušra Žemienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

11

Jurgita Kiškienė

Anglų kalbos mokytoja

Metodininkė

12

Audrius Pševlockis

Anglų kalbos mokytojas

Metodininkas

13

Lina Ališauskienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

14

Ieva  Kymantė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

15

Renata

Kornišova-Milišauskienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

16

Raimonda Merkytė

Anglų kalbos mokytoja Vyr. mokytoja

17

Danguolė Pilipavičienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

18

Zinaida Ulevičienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

19

Gražina Znaidinska

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

20

Daivutė Žiūkienė

Anglų kalbos mokytoja Vyr. mokytoja
21

Regina Sutkienė

Prancūzų kalbos mokytoja Ekspertė
22

Ivona Cymbalistenko

Rusų kalbos mokytoja Mokytoja
23

Birutė Gaučienė

Rusų kalbos mokytoja Vyr. mokytoja
24

Rita Leščevska

Rusų kalbos mokytoja Vyr. mokytoja
25

Regina  Nemanienė

Vokiečių kalbos mokytoja Vyr. mokytoja
26

Lina Čepaitienė

Pradinių klasių mokytoja Metodininkė
27

Violeta Jakubonienė

Pradinių klasių mokytoja Metodininkė
28

Gražina Kabailienė

Pradinių klasių mokytoja Metodininkė
29

Aida Milančienė

Pradinių klasių mokytoja Metodininkė
30

Vita Petrauskienė

Pradinių klasių mokytoja Metodininkė
31

Daiva Šukienė

Pradinių klasių mokytoja Metodininkė
32

Rasa Zabelskienė

Pradinių klasių mokytoja Metodininkė
33

Aušra Bacevičienė

Pradinių klasių mokytoja Vyr. mokytoja
34

Vida  Jusienė

Pradinių klasių mokytoja Vyr. mokytoja
35

Neringa Kozičienė

Pradinių klasių mokytoja Vyr. mokytoja
36

Inga Mameniškienė

Pradinių klasių mokytoja Vyr. mokytoja
37

Daina Paškevičienė

Pradinių klasių mokytoja Vyr. mokytoja
38

Eglė Šavdianė

Pradinių klasių mokytoja Vyr. mokytoja
39

Viktorija Trukšinienė

Pradinių klasių mokytoja Vyr. mokytoja
40

Ramunė Valinskienė

Pradinių klasių mokytoja Metodininkė
41

Dalė  Čepurienė

Matematikos  mokytoja Metodininkė
42

Eglė Skubeikienė

Matematikos  mokytoja Vyr. mokytoja
43

Rasa Tylaitė

Matematikos  mokytoja Vyr. mokytoja
44

Rasa Strumilienė

Matematikos  mokytoja Vyr. mokytoja
45      

46

Diana Pukšta

Informacinių technologijų mokytoja

Vyr. mokytoja

47

Diana Vaškevičienė

Informacinių technologijų mokytoja

Vyr. mokytoja

48

Birutė Noreikienė

Biologijos mokytoja Metodininkė
49

Irmina Veikutienė

Biologijos mokytoja Metodininkė
50

Paulina Pilipavičienė

Biologijos ir chemijos mokytoja Vyr. mokytoja

51

Donata

Kančiauskaitė - Ingelevičienė

Biologijos mokytoja

Mokytoja

52

Rasma Indriūnienė

Fizikos mokytoja Mokytoja
53

Dalia Žvirblienė

Istorijos mokytoja Metodininkė

54

Neringa Belevičiūtė

Istorijos mokytoja

Vyr. mokytoja

55

Valentina Langienė

Geografijos mokytoja

Metodininkė

56

Sigutė Žiūrienė

Geografijos mokytoja

Metodininkė

57

Alma Oksienė

Tikybos mokytoja

Metodininkė

58

Asta Saveikytė

Tikybos mokytoja

Mokytoja

59

Gintarė Razulevičiūtė

Etikos mokytojas

Mokytoja

60

Nijolė Stulpinienė

Etikos mokytojas

Vyr. mokytoja

61

Teresa Janovič

Dailės  mokytoja

Mokytoja

62

Regina Danelavičienė

Dailės  mokytoja Vyr. mokytoja

63

Ilona Linkevičiūtė

Muzikos mokytoja

Metodininkė

64

Šviesutė  Verikienė

Muzikos mokytoja

Metodininkė

65

Urtė Dorotėja

Paliukaitė

Muzikos mokytoja

Mokytoja

66

Severina Trepėnaitienė

Technologijų mokytojas Metodininkė

67

Liudvikas Masiulis

Technologijų mokytojas

Vyr. mokytojas

68

Romas Čiupaila

Technologijų mokytojas

Vyr. mokytojas

69

Indrė Rasickaitė

Technologijų mokytoja Mokytoja
70

Jonas Jankauskas

Technologijų mokytojas Mokytojas

71

Ieva Kiaurakienė

Žmogaus saugos mokytoja

Mokytoja

72

Domas Indriūnas

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas

73

Žydrūnas Urbonas

Fizinio ugdymo mokytojas

Vyr. mokytojas

74

 

Fizinio ugdymo mokytoja

Mokytoja

75

Ingrida Jucienė

Neformaliojo švietimo mokytoja Mokytoja
76

Rolandas Kazlauskas

Neformaliojo švietimo mokytojas Mokytojas
Atnaujinta: 2023-02-01
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40