Mokytojai

2017-2018.m.

Vardas, pavardė Dalykas Kvalifikacinė kategorija Kokiose klasėse dirba Auklėjamoji klasė

Lina Ališauskienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

5a,b,e,f,g

7g

5g

Genutė Aninkevičienė

Lietuvių kalbos

mokytoja metodininkė

7a

8c,f,g

7a

Marija Antulienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

2b

2b

Rasa Balčiūtė-Šaltenienė

Keramikos būrelio vadovė

1-8

 

Neringa Belevičiūtė

Istorijos ir žmogaus saugos vyresnioji mokytoja

5a,b,c,d,e,f,g 8e,f,g

 

Lina Čepaitienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

4b

4b

Dalė Čepurienė

Matematikos mokytoja metodininkė

5b

8c, d, e, f

8c

Jolanta Čiaglienė

Keramikos būrelio vadovė

1-8

 

Romas Čiupaila

Technologijų vyresnysis mokytojas

2a,b, 3b,c 4c 5e,f,g

7a,b,c,d,e,f,g

 

Regina Danelavičienė

Dailės vyresnioji mokytoja

5a,b,c,d,e,f,g

6a,b,c,d,e,f,g

8a,b,c,d,e,f,g

5b

Pavel Fikert

Informatikos mokytojas

5a,b,c,d,g 6a,b,c,d,e,f,g

7a,b,c,d,e,f,g

8a,b,c,d,e,f,g

 

Birutė Gaučienė

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja

5f 6a

7b,e,f

8a,e,g

 

Palmutė Gedgaudienė

Kūno kultūros vyresnioji mokytoja

5f

7a,b,c,d,e,f,g

 

Asta Griškienė

Matematikos mokytoja

5f,g 7b,f

8g

8g

Miglutė Gudžiūnienė

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

6b,g

7e,f

6b

Regina Guobienė

Šokių būrelio vadovė

1-8

 

Violeta Jakubonienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

3a

3a

Rūta Jurgelionytė

Matematikos mokytoja

5 a,d,e

 

Vaiva Jurkienė

Tikybos mokytoja 

Muzikos mokytoja

1-4

3d

 

Vida Jusienė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

1b

1b

Gražina Kabailienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

2a

2a

Daiva Kalinauskienė

Anglu kalbos vyresnioji mokytoja

5b,c,f,g

8e,f

8f

Ieva Kiaurakienė

Žmogaus saugos mokytoja

8 a,b,c,d

6f

Ieva Kymantė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

5a,c 6f 7f

8e,f

 

Jurgita Kiškienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

6a,g

8a,c,d,g

6a

Renata Kornišova - Milišauskienė

Anglu kalbos vyresnioji mokytoja

6b,c,d,e,f 8b

8b

Neringa Kozičienė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

1d

1d

Beata Kuncevič

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

5b,e

 

Tatjana Kurmaševa

Vok. kalbos mokytoja

5b,c,d,e 6c,e 7a,b,f

8b,d,f

 

Valentina Langienė

Geografijos ir gamtos mokytoja metodininkė

5b 6e,f,g

8a,b,c,d,e,f,g

 

Rita Leščevska

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja

6b,f,g,

7a,d 8b,c,d,e,f,g

 

Ilona Linkevičiūtė

Muzikos mokytoja metodininkė

1 – 4

 

Inga Mameniškienė

Pradinių klasių mokytoja

2d

2d

Liudvikas Masiulis

Technologijų vyresnysis mokytojas

5a,b,c,d 6a,c

8ª,b,c,d,e,f,g

 

Raimonda Merkytė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

5d,e

7 a,b,c,d,e

5e

Aida Milančienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

3b

3b

Jurgita Miškinytė

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

6f

7g

 

Rima Narbutaitytė

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

7c,d

8a,b

8a

Daiva Neseckienė

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

5c,g

8d,e

5c

Birutė Noreikienė

Biologijos mokytoja metodininkė

5a,c,d

6c,d,e 7a,b,c,d,e,f,g

 

Marija

Anglų kalbos vyresnioji

2-4

 

Palevičienė

Mokytoja

 

 

Urtė Dorotėja Paliukaitė

Muzikos mokytoja

6a,b

8a,b,c,d,e,f,g

 

Daina Paškevičienė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

3d

3d

Regina Petkevičienė

Būrelio vadovė

1-4

 

Vita Petrauskienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

4a

4a

Paulina Pilipavičienė

Biologijos ir chemijos vyresnioji mokytoja

8 a,b,c,d,e,f,g

5 e,f

8f

Danguolė Pilipavičienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

6b,c,d,e 7g

8b

 

Loreta Pladienė

Dailės mokytoja metodininkė

7a,b,c,d,e,f,g

 

Danutė Poliuškevičienė

Fizikos ir gamtos vyresnioji mokytoja

5f

7a,b,c,d,e,f,g

8a,b,c,d,e,f,g

5f

Audrius

Pševlockis

Anglų kalbos vyresnysis

mokytojas

5d

7a,b,c,d,e,f

7c

Diana Pukšta

Informatikos mokytoja

5 e,f 6a,b,c,d,e,f,g

7a,b,c,d,e,f,g

8a,b,c,d,e,f,g

7f

Indrė Rasickaitė

Technologijų mokytoja

5d 6b,d,e,f,g

8a,b,c,d,e,f,g

5d

Gintarė Razulevičiūtė

Etikos mokytoja

5c 6c,d,

7c,d 8d

 

Asta Saveikytė

Tikybos mokytoja

5a,b,c,d,e,f,g

6a,b,c,d,e,f,g

7a,c,d,e,f,g

8a,b,c,d,e,f,g

6g

Jūratė Skendelienė

Pradinių klasių mokytoja

2c

2c

Virginija Skiauterienė

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

5a,f

6c,e

5a

Eglė Skubeikienė

Matematikos vyresnioji mokytoja

6a,b,c,d,e,g

 

Jurgita Stulginskienė

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

6a

7b

 

Nijolė Stulpinienė

Etikos vyresnioji mokytoja

5a,b,d,e,f,g

6a,b,e,f,g

7a,b,e,f,g

8a,b,c,e,f

8e

Tamara Sokolova

Kūno kultūros vyresnioji mokytoja

  1. c,g

  2. a, 7a,b,c,d,e,f,g

8 a,b,c,d,e,f,g

7g

Regina

Prancūzų kalbos

5a,f,g

 

Sutkienė

mokytoja ekspertė

6a,b,d,f,g

7a,b,c,e,g 8a,c

 

Eglė Šavdianė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

4d

4d

Marija Šnipaitė

Technologijų mokytoja

5a,b 6a,b,c,d,e,f,g

7e

 

Daiva Šukienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

4c

4c

Rasa Tylaitė

Matematikos mokytoja

5c 6f

7c,e,g

 

Severina Trepėnaitienė

Technologijų mokytoja metodininkė

5c,e,f,g

7a,b,c,d,f,g

 

Viktorija Trukšinienė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

1c

1c

Zinaida Ulevičienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

6a,g

8a,c,d,g

8d

Žydrūnas Urbonas

Kūno kultūros mokytojas

6b,c,d,e,f,g

8a,b,c,d,e,f,g

6e

Ksavera Uršulienė

Istorijos vyresnioji mokytoja

5 a,b,c,d

7 a,b,c,d,e,f,g

7e

Reda Valantinienė

Klasės vadovė

 

6d

Ramunė Valinskienė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

2c

3 a,d

 

Dalia Valentėlienė

Kūno kultūros vyresnioji mokytoja

5 a,b,d,e

 

Aurelija Valujevičienė

Šokių būrelio vadovė

1-4

 

Natalija Vasiliauskienė

Rusų kalbos mokytoja

5 a,b,c,d,e,g 6c,d,e

7c,d,g

 

Lina Vaškelienė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

1a

1a

Diana Vaškevičienė

Matematikos vyresnioji mokytoja, informatikos mokytoja

5 a,b,c,d,e,f,g

  1. a,d

  2. a,b

 

Irmina Veikutienė

Biologijos mokytoja metodininkė

6a,b,f,g

 

Šviesutė Verikienė

Muzikos mokytoja metodininkė

  1. a,b,c,d,e,f,g

  2. c,d,e,f,g

  3. a,b,c,d,e,f,g

7d

Rasa Zabelskienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

3c

3c

Aušra Žemienė

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

5d 6d

 

Daivutė Žiūkienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja, vok.kalbos mokytoja metodininkė

2-4

 

Sigutė Žiūrienė

Geografijos mokytoja metodininkė

6a,b,c,d

7 a,b,c,d,e,f,g

7b

Dalia Žvirblienė

Istorijos mokytoja metodininkė

6a,b,c,d,e,f,g

8 a,b,c,d

6c

Atnaujinta: 2018-01-29
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
Iki atostogų liko

SVEIKINIMAI!