Darnus judumas

Darnaus vystymosi įgūdžių formavimo projekto Darni mokykla Darnaus judumo (mobilumo) šaka. Projektą koordinuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Nyderlandų ambasada bei CIVITAS darnumo fondas.

Savo tikslais išsikėlėme darnaus judumo švietimą (darnaus judumo aprašai, diskusijos mokiniams klasės valandėlių metu, įvairūs renginiai, kūrybinės dirbtuvės…), saugų atvykimą ir parvykimą iš mokyklos (aplinkinių gatvių, esančių prie mokyklos ženklinimas, atitvarų perėjose įrengimas, pamokėlės apie saugų eismą, renginiai su policija…) bei mokyklos infrastruktūros gerinimą (mokyklos mobilumo plano sudarymas, dviračių takų mokyklos apylinkėse schemos sudarymas, dviračių stovėjimo aikštelių įrengimas…).

Bendradarbiaujama su Lietuvos policija, vietos seniūnija, savivaldybės miesto plėtros departamentu, Lietuvos automobilių kelių direkcija, susisiekimo ministerija, Lietuvos motociklistų klubu, Utrechto miesto (Olandija) savivaldybės miesto planavimo bei saugaus eismo komitetais, katalikiška De Spits pradinė mokykla bei Christelijk gimnazija, taip pat Varšuvos visuomeninio transporto biuru ir Garliavos Adomo Mitkaus pagrindine mokykla.

Atnaujinta: 2018-01-29
  • Elektroninis dienynas