Neformalus švietimas

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO DARBO TVARKARAŠTIS

2018/2019

Žemynos progimnazijos valstybės finansuojami būreliai

1-8 klasių  mokiniams (mokestis gali būti tik už priemones)

 

Būreliai 1-4 klasių mokiniams

 

Eil. Nr.

Būrelio vadovas

Būrelio pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Vieta

1.

M. Antulienė

,,Gamtos bičiuliai“

13.00-13.45

 

 

 

 

107 kabinetas

2.

A.  Bacevičienė

,,Žaiskime angliškai“

 

 

13.00-13.45

 

 

225 kabinetas (Anglų kalbos)

3.

R.  Balčiūtė-Šaltenienė

Keramika

13.00-14.00

 

13.00-14.00

 

 

103 kabinetas

4.

L. Čepaitienė

Judrieji žaidimai

 

13.00-13.45

 

 

 

Mažoji sporto salė

5.

R. Čiupaila

Robotika

 

13.00-13.45

 

 

 

Technologijų kabinetas

6.

R. Danelavičienė

Dailė

 

 

14.00-15.30

 

 

Dailės kabinetas

7.

R. Guobienė

Pramoginiai ir ritminiai  šokiai                           1-2 kl. 

                                     3-4 kl.

 

14.00-15.00

15.00-16.00

 

 

14.00-15.00

15.00-16.00

 

 

14.00-15.00

15.00-16.00

Aktų salė

                

8.

V. Jakubonienė

,,Kad augčiau sveikas“

 

13.00-13.45

 

 

 

108 kabinetas

9.

V. Jusienė

,,Darbščiųjų rankų“

 

 

 

12.05-12.50

 

111 kabinetas

10.

G. Kabailienė

,,Įdomioji skrynelė“

 

13.00-13.45

 

 

 

102 kabinetas

11.

N. Kozičienė

,,Pažinkime gamtą“

 

 

 

 

12.05-12.50

103 kabinetas

12.

I. Linkevičiūtė

Pop choras ,,Žemynėlė“

 

13.00-14.30

 

13.00-14.30

 

Muzikos kabinetas

13.

I. Mameniškienė

,,Įdomieji žaidimai“

 

 

 

13.00-13.45

 

209 kabinetas

14.

A. Milančienė

,,Įdomieji darbeliai“

 

 

13.00-13.45

 

 

211 kabinetas

15.

V. Petrauskienė

,,Atradimų pasaulyje“

12.05-12.50

 

 

 

 

110 kabinetas

16.

J. Skendelienė

,,Mes pasakų karalystėje“

 

 

 

 

15.00-16.30

106 kabinetas

17.

E. Šavdianė

Folkloro ansamblis ,,Virvytė“

13.00-13.45

 

 

 

 

Aktų salė

18.

D. Šukienė

,,Aukime sveiki darnoje su savimi“

12.05-13.45

 

 

 

 

212 kabinetas

19.

V. Trukšinienė

,,Gudručių pasaulis‘

 

 

 

 

12.05-12.50

104 kabinetas

20.

R. Valinskienė

,,Menų dirbtuvėlė‘

 

 

 

 

15.00-16.30

104 kabinetas

21.

L. Vaškelienė

,,Aš mokausi plaukti‘

 

 

 

 

12.05-13.45

LVJC  baseinas

22.

R. Zabelskienė

,,Žiniuko kelionė po pasaulį“

 

 

12.05-12.50

 

 

109 kabinetas

23.

U. D. Paliukaitė

„Gitaros studija“

Individualūs užsiėmimai (8-686-13325)

Muzikos studija (rūsyje)

  Būreliai 5-8 klasių mokiniams

 

Eil. Nr.

Būrelio vadovas

Būrelio pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Vieta

1.

R. Čiupaila

Robotika

 

 

13.55-15.25

 

 

Technologijų  14 kabinetas

2.

R. Danelavičienė

Dailė

 

 

 

13.50-15.20

 

Dailės kabinetas

3.

R.  Balčiūtė-Šaltenienė

Keramika

14.00-16.00

 

14.00-16.00

 

 

103 kabinetas

4.

J. Jankauskas

Kūrybinės dirbinės dirbtuvės

 

 

14.45-15.30

 

14.45-15.30

Technologijų

15 kabinetas

5.

R. Guobienė

Pramoginiai ir ritminiai šokiai

16.00-17.00

 

16.00-17.00

 

16.00-17.00

Aktų salė

6.

R. Kazlauskas

Dziudo

 

14.00-20.00

 

14.00-20.00

 

Dziudo sporto salė

7.

L. Masiulis

Kūrybinė raiška

 

 

 

 

13.55-15.25

Technologijų

15 kabinetas

8.

D. Pukšta

Informatika kitaip

13.50-14.50

 

 

 

 

205 kabinetas

9.

G. Razulevičiūtė

Debatų klubas

 

 

13.55-15.25

 

 

226 kabinetas

10.

E. Šavdianė

Folklorinis ansamblis „Virvytė“

 

 

 

 

13.-13.45

Aktų salė

11.

Z. Ulevičienė

I like English

 

14.00-14.45

14.00-14.45

 

 

304 kabinetas

12.

Ž. Urbonas

Futbolas

14.40-16.10

 

14.40-16.10

 

 

Sporto salė

13.

D. Valentėlienė

Kvadratas

 

14.40-16.10

 

 

 

Sporto salė

14.

Š. Verikienė

Jaunių choras „Žemyna“

13.55-16.00

 

 

 

 

Muzikos kabinetas

15.

Š.  Verikienė

Vokalinis ansamblis „Gama“

 

 

14.40-16.10

 

 

Muzikos metod. kabinetas

16.

Š.  Verikienė

Vokalinis ansamblis „Los sonitos“

 

13.55-16.10

 

 

 

Muzikos metod. kabinetas

17.

U. D. Paliukaitė

Vokalinis ansamblis

Individualios pamokos

13.00-13.45

13.55-14.40

 

 

Muzikos kabinetas

18.

U. D. Paliukaitė

„Gitaros studija“

Individualūs užsiėmimai (8-686-13325)

Muzikos studija (rūsyje)

Atnaujinta: 2018-09-26
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
Iki atostogų liko

SVEIKINIMAI!