Neformalus švietimas

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO DARBO TVARKARAŠTIS

2018/2019

Žemynos progimnazijos valstybės finansuojami būreliai

1-8 klasių  mokiniams (mokestis gali būti tik už priemones)

 

Būreliai 1-4 klasių mokiniams

Eil. Nr.

Būrelio vadovas

Būrelio pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Vieta

1.

M. Antulienė

,,Gamtos bičiuliai“

13.00-13.45

       

107 kabinetas

2.

A.  Bacevičienė

,,Žaiskime angliškai“

   

13.00-13.45

   

225 kabinetas (Anglų kalbos)

3.

R.  Balčiūtė-Šaltenienė

Keramika

13.00-14.00

 

13.00-14.00

   

103 kabinetas

4.

L. Čepaitienė

Judrieji žaidimai

 

13.00-13.45

     

Mažoji sporto salė

5.

R. Čiupaila

Robotika

 

13.00-13.45

     

Technologijų kabinetas

6.

R. Danelavičienė

Dailė

   

14.00-15.30

   

Dailės kabinetas

7.

R. Guobienė

Pramoginiai ir ritminiai  šokiai                           1-2 kl.

3-4 kl.

 

14.00-15.00

15.00-16.00

 

 

14.00-15.00

15.00-16.00

 

 

14.00-15.00

15.00-16.00

Aktų salė

8.

V. Jakubonienė

,,Kad augčiau sveikas“

 

13.00-13.45

     

108 kabinetas

9.

V. Jusienė

,,Darbščiųjų rankų“

     

12.05-12.50

 

111 kabinetas

10.

G. Kabailienė

,,Įdomioji skrynelė“

 

13.00-13.45

     

102 kabinetas

11.

N. Kozičienė

,,Pažinkime gamtą“

       

12.05-12.50

103 kabinetas

12.

I. Linkevičiūtė

Pop choras ,,Žemynėlė“

 

13.00-14.30

 

13.00-14.30

 

Muzikos kabinetas

13.

I. Mameniškienė

,,Įdomieji žaidimai“

     

13.00-13.45

 

209 kabinetas

14.

A. Milančienė

,,Įdomieji darbeliai“

   

13.00-13.45

   

211 kabinetas

15.

V. Petrauskienė

,,Atradimų pasaulyje“

12.05-12.50

       

110 kabinetas

16.

J. Skendelienė

,,Mes pasakų karalystėje“

       

15.00-16.30

106 kabinetas

17.

E. Šavdianė

Folkloro ansamblis ,,Virvytė“

13.00-13.45

       

Aktų salė

18.

D. Šukienė

,,Aukime sveiki darnoje su savimi“

12.05-13.45

       

212 kabinetas

19.

V. Trukšinienė

,,Gudručių pasaulis‘

       

12.05-12.50

104 kabinetas

20.

R. Valinskienė

,,Menų dirbtuvėlė‘

       

15.00-16.30

104 kabinetas

21.

L. Vaškelienė

,,Aš mokausi plaukti‘

       

12.05-13.45

LVJC  baseinas

22.

R. Zabelskienė

,,Žiniuko kelionė po pasaulį“

   

12.05-12.50

   

109 kabinetas

23.

U. D. Paliukaitė

„Gitaros studija“

Individualūs užsiėmimai (8-686-13325)

Muzikos studija (rūsyje)

 

  Būreliai 5-8 klasių mokiniams

Eil. Nr.

Būrelio vadovas

Būrelio pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Vieta

1.

R. Čiupaila

Robotika

   

13.55-15.25

   

Technologijų  14 kabinetas

2.

R. Danelavičienė

Dailė

     

13.50-15.20

 

Dailės kabinetas

3.

R.  Balčiūtė-Šaltenienė

Keramika

14.00-16.00

 

14.00-16.00

   

103 kabinetas

4.

Atnaujinta: 2018-12-11
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
Iki atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.