Neformaliojo švietimo darbo tvarkaraštis

  • Paskelbė : Diana Pukšta
  • Paskelbta: 2019-10-03
  • Kategorija: Aktualijos

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO DARBO TVARKARAŠTIS

2019/2020

Žemynos progimnazijoje veikiantys valstybės finansuojami būreliai 1-8 klasių mokiniams (mokestis gali būti tik už priemones)

Būreliai 1-4 klasių mokiniams

 

Eil. Nr.

Būrelio vadovas

Būrelio pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Vieta

1

A.  Bacevičienė

„Žaiskime angliškai“

13.00-13.45

 

 

 

 

106 kab.

2

A. Bacevičienė

Jaunieji žurnalistai

 

 

13.00-13.45

 

 

106 kab.

3

R. Čiupaila

Robotikos pradmenys

 

12.05-12.50

13.00-13.45

 

 

 

Technologijų 14 kab.

4

R. Guobienė

Pramoginiai šokiai 1-3 kl.

14.00-15.00

 

14.00-15.00

 

14.00-15.00

Aktų salė

5

R. Guobienė

Pramoginiai šokiai 3-5kl.

15.00-16.00

 

15.00-16.00

 

15.00-16.00

Aktų salė

6

V. Jakubonienė

„Sveikuoliai“

 

 

12.05-12.50

 

 

108 kab.

7

N. Kozičienė

„Pažinkime gamtą“

 

 

 

13.00-13.45

 

103 kab.

8

I. Linkevičiūtė

Popchoras „Žemynėlė“

 

13.00-14.30

 

13.00-14.30

 

Muzikos kab.

9

V. Petrauskienė

„Mes – gamtukai“

13.00-13.45

 

 

 

 

110 kab.

10

E. Šavdianė

Folkloro ansamblis „Virvytė“

 

13.00-13.45

13.00-13.45

 

 

213 kab. (antrad.)

Aktų salė (trečiad.)

11

D. Šukienė

„Aukime sveiki darnoje su savimi“

 

 

12.50-13.50

 

 

212 kab.

12

R. Valinskienė

„Mokausi plaukti“

 

 

 

 

13.00-14.30

Impuls (Mandarinas)

13

L. Vaškelienė

„Mokausi plaukti“

 

 

 

 

12.00-14.00

LVJC baseinas

14

V. Vinkelienė

„Išminčių klubas“

 

 

13.00-13.45

 

 

110 kab.

15

D. Vaškevičienė

Informatikos pradmenys

13.00-14.30

 

 

 

 

11 kab.

16

T. Janovič

Dailė

 

 

 

 

13.00-14.30

103 kab.

17

V. Serbintienė

Drama

 

 

 

 

12.00-14.00

Aktų salė

  Būreliai 5-8 klasių mokiniams

 

Eil. Nr.

Būrelio vadovas

Būrelio pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Vieta

1.

R. Čiupaila

Robotika

 

13.55-14.40

 

 

 

Technologijų 14 kab.

2.

R. Danelavičienė

Dailė

 

 

 

14.00-15.30

 

Dailės kab.

3.

J. Jankauskas

Mitybos stebuklų būrelis (MSB)

13.55-15.35

 

 

 

 

Technologijų 18 kab.

4.

R. Guobienė

Pramoginiai ir ritminiai šokiai

16.00-17.00

 

16.00-17.00

 

16.00-17.00

Aktų salė

5.

R. Kazlauskas

Dziudo

 

14.00-20.00

 

14.00-20.00

 

Dziudo sporto salė

6.

L. Masiulis

Kūrybinės veiklos

 

 

13.55-14.40

 

 

Technologijų 15 kab.

7.

I. Rasickaitė

Įdomiosios technologijos

13.55-17.05

 

 

 

 

Technologijų 17 kab.

8.

D. Pukšta

Informacinės technologijos

 

 

 

 

 

205 kab.

9.

G. Razulevičiūtė

Debatų klubas

 

 

 

 

 

226 kab.

10.

Ž. Urbonas

Futbolas

 

 

13.45-15.15

 

 

Sporto salė

11.

P. Gedgaudienė

Kvadratas

13.45-15.25

 

 

 

 

Sporto salė

12.

Š.  Verikienė

Jaunių choras „Žemyna“

13.55-15.30

 

13.00-13.45

 

 

Muzikos kab. (pirmad.)

Muz. metod. kab. (trečiad.)

13.

Š.  Verikienė

Vokalinis ansamblis „Los Sonitos“

 

 

 

 

13.55-15.30

Muzikos kab.

14.

T. Janovič

Kūrybinės dirbtuvės

 

13.55-15.25

 

 

 

Dailės kab.

15.

U. D. Paliukaitė

Vokalinis ansamblis

 

 

13.55-14.30

 

Individualios pamokos

Muzikos kab.

16.

U. D. Paliukaitė

„Gitaros studija“

Individualūs užsiėmimai (8-686-13325)

Muzikos studija (rūsyje)

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40