Vilniaus Žemynos progimnazija

Stovykla „Augu draugiškas sau ir aplinkai“

 • Paskelbė : Diana Pukšta
 • Paskelbta: 2018-06-22

Stovykla „Augu draugiškas sau ir aplinkai“

 

Birželio 4 – 15 dienomis 40 Vilniaus Žemynos progimnazijos pradinių klasių mokiniųdalyvavo vasaros stovykloje „Augu draugiškas sau ir aplinkai“.

Stovykloje vaikai turiningai leido laisvalaikį. Kasdien vyko teminiai užsiėmimai. Sporto dieną jie mankštinosi, dalyvavo estafetėse, varžybose bei kitose aktyviose veiklose. Dailėspopietę tapė akriliniais dažais ant drobės, spalvino mandalas, kūrė stovyklos emblemas bei piešė kreidelėmis. Ekologinių užsiėmimų metu gamino paveikslus iš butelių kamštelių, muzikos instrumentus iš kartono ritinių ir kruopų bei juos dekoravo medžiagų skiautėmis, sagutėmis ir karoliukais. Vaikams ypač patiko sodintipomidorus, kuriems suteikė vardus bei įsipareigojo su meile juos auginti. Muzikos dieną vaikai grojo savo pasigamintais muzikos instrumentaisir kūrė stovyklos dainą, kurią vėliau įrašų studijojeįrašė. Kad ir ką beveiktų, kiekvienas stovyklautojas mokėsi būti atsakingas už saugumą, draugystę, tylą, tvarką ir šypsenas. 

Edukacinių išvykų metu vaikai svečiavosi policijos komisariate, ugniagesių – gelbėtojų stotyje, M. Mažvydo bibliotekos kūrybinėse dirbtuvėse, o lankydamiesi Trakų pilies muziejuje susipažino su Lietuvos istorija ir jos paveldu.

Džiaugiamės, kad stovykloje vaikai noriaiugdė meninius, sportinius, kūrybinius ir pažintinius gebėjimus, tobulino sveikatinimo, bendravimo bei socialinius įgūdžius. Linkime, kad jie ir toliau sąmoningai rūpintųsi savo fizine, psichine ir dvasine sveikata bei tausotųsavo aplinką.

Dėkojame mokyklos bendruomenei už stovyklos idėjos palaikymą, teikiamą pagalbą bei savanoriavimą įvairiose veiklose:direktorei Eugenijai Surmilavičienei, pradinio ugdymoskyriaus vedėjai Reginai Petkevičienei, pagalbos skyriaus vedėjai Ievai Kiaurakienei, psichologei Julijai Vlasovienei, socialinei pedagogei Redai Valantinienei, muzikos mokytojoms Ilonai Linkevičiūtei bei Urtei Dorotėjai Paliukaitei, gitaros mokytojui Gediminui Stakučiui, tikybos mokytojai Vaivai Jurkienei, pradinių klasių mokytojoms Eglei Šavdianei, LinaiČepaitienei ir Linai Vaškelienei.

 

Stovyklos vadovės Ona Lukoševičienė ir Rūta Mickevičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
3. 09.50 - 10.35
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40