Vilniaus Žemynos progimnazija

7a klasės mokinio Lino Ruželės sėkmė respublikiniame prancūzų kalbos konkurse

 • Paskelbė : Diana Pukšta
 • Paskelbta: 2018-03-06

7a klasės mokinio Lino Ruželės sėkmė respublikiniame prancūzų kalbos konkurse

 

Kovo 2–3 dienomis Kaune, Vytauto Didžiojo universitete, vyko Lietuvos moksleivių prancūzų kalbos olimpiada (11–12 klasių mokinių) ir septintokų prancūzų kalbos konkurso „Je parle français et toi?“ finalas. Užėmęs III vietą Vilniaus miesto konkurse, Linas Ruželė, 7a klasės mokinys, įgijo teisę atstovauti Vilniaus miestui šiame konkurse.

Pirmąją dieną moksleiviai atliko užduotis raštu, parodė savo kalbos žinias, kalbėjosi su bendraamžiais iš kitų miestų. Po įtemptos dienos jie dalyvavo Frankofonijos mėnesio atidarymo koncerte Kauno filharmonijoje.

Antroji diena buvo daug sudėtingesnė. Suskirstyti į komandas (2–3 septintokai ir 2–3 vyresnių klasių mokiniai), moksleiviai atliko kūrybines užduotis. Pirmiausia turėjo Kauno centre, eidami vienu iš trijų maršrutų, surasti pažymėtus objektus, susijusius su Prancūzija, Lietuvos–Prancūzijos ryšiais ir pan. Suradę reikalingą informaciją, pasidarę daugybę asmenukių, moksleiviai grįžo į Vytauto Didžiojo universitetą rengti kūrybines užduotis: originaliai pateikti rastą informaciją skaidrėse ir ją pristatyti žodžiu, pasakyti, kiek pakeliui pamatė prancūziškų žodžių. Linas drąsiai pradėjo savo komandos darbo pristatymą, kiti komandos nariai pratęsė. Šios komandos kūrybinis darbas buvo pripažintas originaliausiu.

Susumavus pirmos ir antros dienos rezultatus, Linas Ruželė užėmė III vietą respublikiniame prancūzų kalbos konkurse „Je parle français et toi?“.

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40