Vilniaus Žemynos progimnazija

Apdovanotas anglų kalbos mokytojas Audrius Pševlockis

 • Paskelbta: 2017-12-20

Apdovanotas anglų kalbos mokytojas Audrius Pševlockis

Sveikiname anglų kalbos mokytoją Audrių Pševlockį, gavusį prestižinį apdovanojimą už ištikimybę pedagogo profesijai. Gruodžio 18 d. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje vyko labdaringas Zonta International organizacijos renginys „Kalėdiniai padėkos preliudai mokytojams“, kur buvo paskelbti nusipelnę šalies mokytojai. Kandidatus siūlė įvairios pedagogų asociacijos, nepriklausomi ekspertai. Svečiai muziejaus menėje buvo pasitikti organizatorių, fone melodingai traškėjo kuratoriaus prisuktas gramofonas, sukęs pirmąją lietuviškos simfoninės muzikos plokštelę – Čiurlionio „Miške“. Iškilmingą renginio nuotaiką pokylių salėje palaikė tenoro bei jaunųjų talentų choro pasirodymai. Džiaugiamės, kad greta net per 50 metų mokyklai atidavusių pedagogų įvertintas ir mūsų palyginti jaunas žemynietis Audrius. Pasak paties mokytojo, jam buvo didelė garbė stovėti šalia daugiamečių Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos dėstytojų, kitų regionų nusipelniusių mokytojų, o ypatingą profesinę simpatiją jis jautė Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos anglų kalbos mokytojai Stefanijai Kasiulaitienei, mokiusiai prezidentę Dalią Grybauskaitę. Vyr. anglų kalbos mokytojas, mentorius Audrius Pševlockis Nominantų apsuptyje Zontos Vilniaus klubo prezidentė Jurgita Beinorienė Su Zontos Lietuvos skyriaus direktore Ina Dagyte (kairėje), prezidentės anglų kalbos mokytoja Stefanija Kasiulaitiene (centre) ir Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos garbės prezidente Egle Šleinotiene (dešinėje)
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40