Vilniaus Žemynos progimnazija

Užrašų knygelių paroda – konkursas

 • Paskelbta: 2017-04-26

Užrašų knygelių paroda – konkursas

Balandžio mėnesį mokyklos bibliotekoje vyko antroji paroda- konkursas “Mano užrašų knygelė”. Joje  buvo eksponuojami technologijų pamokose ( mok. Marija Šnipaitė) 5-6 klasių mokinių sukurtos užrašų knygutės. Visi eksponatai išties labai skirtingi: vienų viršeliai vaizduoja mėgstamus herojus, kiti primena įvarius desertus, dar kiti minimalistiniai, žaidžiantys formų sąskambiais. Tačiau, nepaisant tos įvairovės, jas vienija tai, jog kiekvienos knygelės autorius mediniame viršelyje mėgino atskleisti save per vaizduojamus pomėgius ar  hobį. Jei įprastai užrašų knygelė yra tarsi  truputį slaptas, ne kiekvienam viešai rodomas daiktas, kuriame užrašomi svarbūs darbai, patikusios mintys, telefonai ir t.t. ,  tai šioje parodoje siūloma į užrašų knygeles pažiūrėti iš kitos pusės. Čia kiekviena iš jų yra tarsi asmeninis kūrėjo prisistatymas, kviečiantis paimti jo darbą į rankas, pavartyti, pamėginti nuspėti, koks žmogus galėjo tai sukurti. Kaip ir pirmojoje parodoje, mokyklos bendruomenė galėjo rinkti labiausiai jiems patinkančią knygelę. Šį kartą laimėtojos titulas atiteko Brigitai Liukovičiūtei (6F),  sukūrusiai knygelę su “Sprite” gėrimo ženklu.
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40