Vilniaus Žemynos progimnazija

Ten kur karaliauja Temidė, skambėjo mokinių dainos

 • Paskelbta: 2017-03-16

Ten kur karaliauja Temidė, skambėjo mokinių dainos

     Patriotinės dainos festivalis Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje atskleidė mūsų progimnazijos 8g klasės mokinių talentą dainuoti taip, kad trykštų ašara ir per kūną nuvilnytų virpulys. Jis priminė tą skausmą ir begalinį liūdesį, kuris išdainuotas tremtinių dainoje ,,Jei ne auksinės vasaros“. Tai moki-niams pelnė ne tik diplomus, padėkas, bet ir pakvietimą dainuoti Lietuvos Apeliaciniame ir Vilniaus apygardos teismuose.      Suburti muzikos mokytojos Šviesuolės Verikienės, namų ,,muziejuje‘‘ susiradę  tremtinių kelionę primenantį lagaminą, kurį pripildė meilės Lietuvai, šaunieji dainorėliai KOVO 11- ąją šventė teismo salėje, pakviesti praskaidrinti niūrią teismų kasdienybę. Tik dabar akomponavo ne traukinių dundesys, o meistriškai Augusto Mise-vičiaus prakalbinta gitara. O kokia meilė Tėvynei liejosi iš Urtės Beržinytės, Gustės Šuliauskaitės, Kotrynos Vilutytės, Kristinos Poštič, Adomo Pūslio, Marijos Čiškevičiūtės , Karolio Visocko širdžių.  Spengiančioje tyloje aštuntokai dainavo taip gražiai, kad išsisklaidė Teismų rimtis ir rūstybė, o rimtųjų teisėjų ir teismo darbuotojų akyse sužibo ašara. O kad galėtume pasidžiaugti puikiomis akimirkomis, su fotoaparatu plušėjo Danielė  Jukonytė.  
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
2. 08.55 - 09.40
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40