Vilniaus Žemynos progimnazija

Raštingiausių mokinių rinkimas

 • Paskelbta: 2017-03-27

Raštingiausių mokinių rinkimas

                       Kovo 13 - 17 d. rinkome raštingiausią Žemynos progimnazijos penktoką, šeštoką, septintoką ir aštuntoką. 5 - 8 klasių moksleiviai rašė diktantą. Džiaugiamės raštingais progimnazijos moksleiviais ir skelbiame pačius raštingiausius. Raštingiausi penktokai:           Raštingiausi šeštokai:                              Raštingiausi septintokai: Juozas Dubikaltis, 5b kl.                    Linas Ruželė, 6a kl.                                         Adomas Puluikis, 7c kl. Gerda Vilkišiūtė, 5e kl.                      Ugnė Šlepavičiūtė, 6e kl.                               Roberta Gaidytė, 7e kl.                                  Kotryna Serulevičiūtė, 5e kl.              Skaistė Bartkutė, 6e kl.                                 Ugnė Krikštaponytė, 7f kl. Evelina Suchorebrikovaitė, 5c kl.     Meda Petkutė, 6c kl.                                       Evelina Petraševičiūtė, 7f kl. Aurimas Švabauskas, 5c kl.                Rūta Miniotaitė, 6d kl.                                   Gabrielė Staškevičiūtė, 7f kl. Sandra Sitnikovaitė, 5c kl.                 Vėjūnė Užubalytė, 6a kl.                                Patricija Vainauskaitė, 7f kl. Paulina Zubrytė, 5c kl.                                                                                                    Arminas Markevičius, 7f kl. Reda Juchnevičiūtė, 5e kl.                                                                                             Žygimantas Ainis Mazėtis, 7a kl. Artūras Semenčiuk, 5e kl.                                                                                               Ariana Held, 7f kl. Eigilė Jonušytė, 5e kl.                                                                                                      Karina Bingelytė, 7c kl. Lukrecija Matulevičiūtė, 5d kl. Dominykas Ugnius Valiauga, 5g kl. Eimantas Baliūnas, 5f kl.   Raštingiausi aštuntokai: Gabrielė Levickytė, 8a kl. Liepa Mazuronytė, 8a kl. Vita Vasilionokaitė, 8a kl. Indrė Semionovaitė, 8e kl. Jonė Žymantaitė, 8a kl. Agnė Laurinaitytė, 8c kl. Martynas Tomkus, 8b kl. Astijus Zukas, 8b kl. Gerda Šertvytytė, 8b kl. Vilius Korsakas, 8e kl. Nedas Čepaitis, 8fkl.
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40