Vilniaus Žemynos progimnazija

Frankofonijos diena

 • Paskelbta: 2017-03-27

Frankofonijos diena

Kovo 15 dieną mūsų mokykloje vyko 6-tų klasių prancūzų kalbos konkursas tarptautinei Frankofonijos dienai paminėti, kuriame dalyvavo šeštokų komandos iš Jono Basanavičiaus, Emilijos Pliaterytės, Taikos progimnazijų, Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, VGTU inžinerijos licėjaus. Mūsų mokyklai atstovavo 6a (Faustė Jakimavičiūtė, Linas Ruželė, Ignas Vaišis)  ir 6e (Agnė Juozulynaitė, Vija Purlytė, Ugnė Šlepavičiūtė) klasių komandos. Moksleiviai varžėsi tarpusavyje dėl raštingiausio prancūzakalbio titulo rašydami diktantą prancūzų kalba. Užduotis tikrai nelengva, nes tekstą prancūziškai diktavo net trys mokytojos. Džiaugiamės, kad raštingiausi mokiniai mokosi mūsų mokykloje. I vietą užėmė Ugnė Šlepavičiūtė (6e), II vietą laimėjo Linas Ruželė (6a), III vieta atiteko Vijai Purlytei (6e). Vėliau mokiniai atliko komandines užduotis. Pirmiausia komandoms reikėjo atlikti žodžiu vokuose paslėptas užduotis. Pabaigoje laukė smagiausia užduotis: komandinis žaidimas planšetiniais kompiuteriais. 6-tų klasių konkurse geriausiai pasirodė Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos komanda, surinkusi 33 taškus. Mūsų mokyklos 6e klasės komanda su 32 taškais liko antroje vietoje. Nedaug nuo jų atsiliko Taikos progimnazijos komanda (31 taškas), likusi trečioje vietoje. Mūsų mokyklos 6a klasės komanda, surinkusi 30 taškų, liko ketvirta. Esame dėkingi Prancūzų Institutui Lietuvoje už puikius prizus nugalėtojams. Dėkoju 6b klasės mokinei Vaivai Kerulytei už pagalbą organizuojant šį konkursą. Prancūzų kalbos mokytoja Regina
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40