Vilniaus Žemynos progimnazija

Susitikimas su rašytoju T. Dirgėla ir aktoriumi G. Arbačiausku

 • Paskelbta: 2016-11-10

Susitikimas su rašytoju T. Dirgėla ir aktoriumi G. Arbačiausku

Gražų lapkričio 8-osios rytą 3d klasės mokiniai  su mokytoja Egle Šavdiane ir bibliotekos vedėja Janina Bėruviene išvyko į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus vaikų biblioteką, kurioje susitiko su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla. Tai jaunas vaikų rašytojas, kuris pradėjo kurti jau pradinėse klasėse. Kai sykį susitiko dvi jo pusės – Meilė kūrybai ir Meilė vaikams – nebeliko nieko kito, kaip tik imti ir rašyti mažiesiems! Rašytojo nuomone, pasaulį nuo liūdesio gali išgelbėti tik vaikai ir juokas. Tad jauniesiems skaitytojams jis dovanoja jau antrą savo knygą „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“  ir pažada: ,,Kam ši istorija pasirodys nejuokinga, tą prajuokinsiu asmeniškai“ – ir iš tiesų, susitikimo metu netrūko šypsenos, juoko, dainų ir muzikos... Vaikai šluotos paslaptį įminė kartu su knygos autoriumi ir dainuojančiu aktoriumi Giedriumi Arbačiausku. Nuotaikingam, įspūdingam susitikimui pasibaigus žemyniečiai ilgai  bendravo su rašytoju, mažieji gerbėjai čia pat įsigijo knygelių su šiltais autoriaus palinkėjimais. Jeigu norite pasijuokti ir jūs – užeikite į biblioteką, ten laukia autoriaus dovanota knyga „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“. Bibliotekos vedėja Janina
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40