Vilniaus Žemynos progimnazija

Projektas „Darni Mokykla“

 • Paskelbta: 2016-11-21

Projektas „Darni Mokykla“

Projekto „Darni Mokykla“ tikslas – ugdyti visuomenės sąmoningumą, suteikiant žinių ir gebėjimų, reikalingų kurti darnias ugdymo įstaigų bendruomenes, gebančias veiksmingai valdyti ir naudoti išteklius, derinant aplinkos apsaugą, socialinį teisingumą ir ekonomikos vystymąsi. Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į šio projekto veiklą. Buvo paruoštos pateiktys, pranešimai. Mokiniai klasės valandėlių metu, o mokinių tėvai – susirinkimų metu buvo supažindinti su projektu. Visi bendruomenės nariai siūlė idėjas elektros taupymo klausimais.  Buvo nuspręsta namuose ir mokykloje taupyti elektros energiją. Mokytojos sukūrė lentelę, kurioje reikėjo įrašyti elektros skaitiklių parodymus. Tėvai ir pedagogai supažindino su įvairiais taupymo būdais. Kiekvienas atrado daug būdų,  pakeitė savo elgseną ir prisidėjo prie energijos taupymo. Tėveliai namuose, o mokytojos – mokykloje  įvairiai  skatino vaikus taupyti  elektros energiją. Apibendrinus rezultatus paaiškėjo, kad kiekvieną mėnesį buvo sutaupoma nemaža pinigų suma. Mokiniai sutaupytus pinigus galėjo panaudoti pramogoms ar kitoms savo reikmėms. Dabar vis rečiau reikia priminti mokiniams apie taupymą. Vaikai noriai prisiima šią pareigą mokykloje, namuose ir uoliai ją vykdo. Nuo mažens ugdomi įgūdžiai prisidės ne tik prie darnios mokyklos, bet ir darnios Lietuvos kūrimo.
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40