Vilniaus Žemynos progimnazija

Kviečiame į tarptautinę matematikos ir anglų kalbos olimpiadą Kings – edukacinius konkursus.

 • Paskelbta: 2016-10-07
Kviečiame į tarptautinę matematikos ir anglų kalbos olimpiadą Kings – edukacinius konkursus. Šį pavasarį Lietuvoje veiklą pradėjo tarptautinės olimpiados Kings, kurios kviečia pasitikrinti matematikos ir anglų kalbos žinias, išbandyti save prieš egzaminus ir smagiai praleisti laiką. 80 proc. konkursų užduočių yra parengta pagal kiekvienos klasės mokymosi programą, o dalyvių laukia prizai, bei diplomai. Jau spalio mėnesį į pirmą turą mokinius sukviesiantys edukaciniai konkursai leis pasitikrinti ne tik akademines žinias, tačiau ir išbandyti save ne komforto zonoje – konkursas vyks ne jau įprastoje mokyklos aplinkoje, o olimpiados organizatorių parengtuose centruose. Olimpiados vyks šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose. Pirmasis olimpiadų turas visada visiems yra nemokamas. Matematikos olimpiada skirta 2-12 klasių mokiniams. Pirmasis turas – spalio 16 dieną. Anglų kalbos olimpiadoje gali dalyvauti 2-12 klasių mokiniai. Pirmasis turas – spalio 30 dieną. Visi mokiniai dalyvavę pirmajame etape ir patekę į antrąjį etapą gaus “Kings geriausių mokinių klubo” narystės sertifikatą – taps kingsiečiais. Taip pat visi antrojo etapo dalyviai, priklausomai nuo pasiektų rezultatų, gaus pirmojo, antrojo ir trečiojo laipsnio diplomus. Kiekvienoje klasės grupėje pirmųjų, antrųjų ir trečiųjų vietų nugalėtojai gaus vertingus prizus ir diplomus. Registracija puslapyje www.kings.lt į matematikos olimpiadą vyks iki spalio 15 dienos, į anglų kalbos olimpiadą iki spalio 29 dienos. Registracija ir dalyvavimas kvalifikaciniame ture yra nemokamas. Prisijunk prie kingsiečių – tobulėk kartu! Daugiau informacijos: www.kings.lt
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
3. 09.50 - 10.35
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40