Vilniaus Žemynos progimnazija

Europos kalbų savaitė

 • Paskelbta: 2016-10-03

Europos kalbų savaitė

Rugsėjo mėnesį mūsų mokykloje, kaip ir kiekvienais metais,  vyko Europos kalbų savaitė. Ji prasidėjo Europos kalbų dienos paminėjimu rugsėjo 26-ąją dieną.  Ryte skambant pasisveikinimo dainelėms anglų, vokiečių, prancūzų, rusų kalbomis (šių užsienio kalbų yra mokomasi šioje mokykloje) prie mokyklos įėjimo  mokiniai  sveikino atvykusius tėvelius, mokytojus bei kitus mokinius su Europos kalbų diena, dovanojo savo kurtus skirtukus. Po keturių pamokų antrojo aukšto mokyklos fojė vyko muzikinė pertrauka, kurios pradžioje moksleiviai  žiūrėjo video apie Europos kalbų dieną, vėliau  šoko ir  dainavo karaokė įvairiomis kalbomis. Visą savaitę rytais moksleiviai buvo pasitinkami rytinėmis pasisveikinimo dainelėmis įvairiomis užsienio kalbomis, o pati mokykla  buvo papuošta įvairių Europos valstybių vėliavėlėmis  bei šventiniu plakatu apie mokykloje vykusius renginius. Šios savaitės pagrindinis renginys  buvo konkursas “Pasakyk žodį paraidžiui“ anglų, prancūzų, rusų kalbomis. Jame dalyvavo 4 - 8 klasių moksleiviai (apie 1000 mokinių). Konkursas vyko keliais etapais: pirmadienį- trečiadienį  vyko atrankiniai turai klasėse, ketvirtadienį – finalai. Mokiniai dalyvavo labai entuziastingai  ir noriai.  Vyko įnirtingos rungtynės  ir buvo net taip, jog tik viena teisinga ar neteisingai  pasakyta raidė lėmė  konkurso laimėjimą ar pralaimėjimą. Laimėtojai buvo apdovanoti penktadienį, rugsėjo 30 dieną  diplomais ir prizais. Anglų kalbos konkurso “Pasakyk žodį paraidžiui“ laimėtojai: 4-tų klasių- Dovydas Tamulynas(4D) 5-tų klasių - Juozas Dubikaltis (5B) 6-tų klasių - Emilė Kulikauskaitė (6E) 7-tų klasių - ArianaHeld (7F) 8-tų klasių - Marius Šilingas (8G) Prancūzų kalbos konkurso “Pasakyk žodį paraidžiui“ 7-8 klasių  laimėtojas: Gabrielė Levickytė (8A) Rusų kalbos konkurso “Pasakyk žodį paraidžiui“ laimėtojai: 7-tų klasių - Simona Charitonenkovaitė (7B) 8-tų klasių - Martynas Tomkus (8B) Sveikiname konkurso laimėtojus ir džiaugiamės moksleivių  gausiu dalyvavimu renginiuose! :)  
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
3. 09.50 - 10.35
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40