Vilniaus Žemynos progimnazija

Vilniaus Žemynos progimnazijoje susitikimas su  klimatologijos mokslų daktare A.Galvonaite

 • Paskelbta: 2016-04-08
Vilniaus Žemynos progimnazijoje susitikimas su  klimatologijos mokslų daktare A.Galvonaite Kovo 14-18 dienomis mūsų mokykloje vyko renginiai, skirti Žemės dienai paminėti. Šios savaitės metu jau tapo tradicija susitikti su įdomiais žmonėmis: mokslininkais, keliautojais, aplinkos apsaugos darbuotojais. Kovo 17 dieną mūsų mokykloje svečiavosi klimatologijos mokslų daktarė A.Galvonaitė. Mūsų mokiniai pristatė savo veiklą tarptautinėje GLOBE programoje 2014-2015 metais. Džiaugiamės, kad klimatologė apibendrino mūsų darbo rezultatus, patarė palyginti mūsų meteorologinės stotelės duomenis su Lietuvos hidrometeorologinės tarnybos duomenimis. Gausiam būriui susirinkusių progimnazijos mokinių ir mokytojų viešnia skaitė paskaitą „Meteorologiniai reiškiniai ir klimato kaita“. Jos metu dr. Audronė Galvonaitė padėjo išsiaiškinti visus iškilusius klausimus, susijusius su klimato kaita, oro taršos problemas, rūgščius lietus ir žmogaus įtaką klimato pokyčiams.  Buvo pristatyti  užfiksuoti  rekordai: žemiausia ir aukščiausia oro temperatūra, kada iškrito daugiausiai lietaus  ir sniego, kada ir kiek truko ilgiausiai siautusi   pūga, kokios  šalnos ir kokių nuostolių pridaro. Labai vaizdingai  mokslų daktarė pasakojo apie įvairius ekstremalius metrologinius reiškinius Lietuvoje Pasibaigus paskaitai, viešnia dar ilgai bendravo su klausytojais.
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40