Vilniaus Žemynos progimnazija

Susitikimas su knygos „Stebuklingas medis“ leidėjais A. Mickevičiaus biliotekoje

 • Paskelbta: 2016-04-26

Susitikimas su knygos „Stebuklingas medis“ leidėjais A. Mickevičiaus biliotekoje

Balandžio 20 dieną 5a klasės mokiniai (klasės vadovė G. Aninkevičienė) dalyvavo įspūdingame knygos „Stebuklingas medis“ pristatyme. Autorius – lenkų rašytojas, filmų vaikams ir jaunimui režisierius bei scenaristas, pelnęs daugybę apdovanojimų – Andrzej Maleszka. Šventė vyko Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, Vaikų menėje „Po skliautu“. Mokiniai susitiko su knygos vertėja Ryte Janauskaite ir leidyklos „Gelmės“ redaktore Vida Biekšiene. Viešnios moksleivių „apšilimui“ buvo paruošusios daugybę literatūrinių klausimų, į kuriuos visai nesunkiai atsakė vaikai: F. Jakimavičiūtė, P. Puskunigis, E. Šimkus, Dž. Rumšas, A. Mickevičiūtė. Tai maloniai nustebino renginio svečius – vaikai buvo apdovanoti prizais – knygomis. Susitikimas vyko labai gyvai ir laisvai, norintieji galėjo pasėdėti stebuklingoje Raudonojoje kėdėje, išsakyti savo norą... Daug plojimų susilaukė nuotaikingai suvaidintos knygos „Stebuklingas medis“ ištraukos. Bibliotekos fojė penktokai grožėjosi pačių kurtomis iliustracijomis. Rengėjai buvo sužavėti moksleivių erudicija, literatūriniu išprusimu, kūrybingumu ir pakvietė žemyniečius dalyvauti skaitymo festivalyje, kuris vyks rugsėjo mėnesį. Dėkojame bibliotekos vedėjai Janinai Bėruvienei už tai, kad organizuoja daug puikių renginių, susitikimų su rašytojais ne tik mūsų progimnazijoje, bet ir Vilniaus miesto bibliotekose.
Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
3. 09.50 - 10.35
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40