Vilniaus Žemynos progimnazija

Kaziuko mugės atgarsiai

 • Paskelbta: 2016-03-14

Kaziuko mugės atgarsiai

 Kovo 4 dieną mūsų progimnazijos I a. fojė šurmuliavo Kaziuko mugė. Joje prekiavo įvairaus amžiaus mokiniai – nuo pirmoko iki aštuntoko. Kaziuko mugėje buvo galima įsigyti pačių mokinių iškeptų skanumynų, rankų darbo aksesuarų, atvirukų, skirtukų, lėlyčių, sagių, medelių, įvairiausių rankdarbių... Didžiausio populiarumo susilaukė bičių vaško žvakių ir skanėstų pardavėjai. Mugės dalyvius ir lankytojus linksmino pradinukų folkloro ansamblis „Virvytė“. Ir mugės dalyvius, ir pirkėjus džiugino triukšminga Kaziuko mugė mokykloje.

 Paroda „Seniausia knyga mano namuose“

 Mokyklos bendruomenę kviečiame aplankyti Knygnešių dienai skirtą parodą „Seniausia knyga mano namuose“. Mokyklos bibliotekoje kovo 14–18 d. eksponuojamos mokinių atneštos knygos nuo 19 a. vidurio iki 1960 m. Pavartykime mokinių namuose išsaugotas, iš kartos į kartą perduodamas knygas!

Renginiai, skirti Žemės dienai

 Kovo 20 diena – Pasaulinė Žemės diena. Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai visą savaitę organizuos įvairiausius renginius šiai dienai paminėti. Mokinių laukia įdomūs susitikimai su klimatologijos mokslų daktare A. Galvonaite, Licėjaus geografijos mokytoja l. Vasilevičiene, LEU lektore. Mokiniai aktyviai dalyvaus projektuose, XVI nacionalinio Č. Kudabos geografijos konkurso I etape, „Proto mūšyje“, rašys laiškus Žemei, kurs miniatiūras, eilėraščius, sakmes apie Žemę, žydėjimą, lankysis Nacionaliniame lankytojų centre, mokykloje bus surengtos parodos. Tėveliai kviečiami į koncertą „Pavasario aidai“ (atsisiųsti „Žemės dienos programa“).

 

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40