Vilniaus Žemynos progimnazija

UAB „ID4S“ Lietuvos mokyklose diegia elektroninius mokinio ir mokytojo pažymėjimus.

 • Paskelbta: 2014-10-28

UAB „ID4S“ Lietuvos mokyklose diegia elektroninius mokinio ir mokytojo pažymėjimus.

 

Elektroninis mokinio pažymėjimas yra Valstybinės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos patvirtintas, apsaugotas mokinio dokumentas atveriantis neribotas galimybes mokykloje ir už jos ribų. Su elektroniniu mokinio pažymėjimu mokinys gal naudotis viešojo transporto paslaugomis, įeiti į mokyklą, atsiskaityti mokyklos valgykloje, pasipildyti išankstinio papildymo mobilaus ryšio sąskaitą, gauti specialius nuolaidų programos jaunimas.lt pasiūlymus ir nuolaidas.

Šiuolaikiškas technologijas, palengvinančias ugdymo proceso administravimą, bendrovė ID4S mokyklose diegia neatlygintinai. Idant novatoriškais sprendimais galėtų naudotis visa mokyklos bendruomenė, ID4S sukūrė išskirtinio dizaino pirmąjį Lietuvoje mokytojo pažymėjimą, kuris šiandien užtikrina sklandų technologijų naudojimą.

Mokytojas, turintis ID4S išduotą elektroninį mokytojo pažymėjimą gali atsirakinti mokyklos duris, aktyvuoti lankomumo sistemos registraciją, administruoti nemokamo maitinimo apskaitos programą, atsiskaityti mokyklos valgykloje.

Kadangi Vilniaus Žemynos progimnazijoje elektroninius mokinio pažymėjimus nuo lapkričio 14 dienos turės daugiau nei pusė mokinių, bendrovė ID4S iki gruodžio 1 dienos įdiegs elektroninę užrakto sistemą. Į progimnaziją mokiniai galės patekti tik su elektroniniu mokinio pažymėjimu. Svečiai privalės naudotis telefonspynės sistema. Tai užtikrins mūsų progimnazijos saugumą ir apsaugos mokyklą nuo pašalinių asmenų.

Pritarus progimnazijos bendruomenei ir sutikus maitinimo paslaugas teikiančiai bendrovei progimnazijoje gali būti įdiegtos ir nemokamo maitinimo, bei elektronės piniginės sistemos, kurios užtikrina mokinių kišenpinigių saugumą, sumažina žalingų produktų įsigijimo galimybę.

Nuo 2015 m. Sausio 1 dienos mokykloje turėsime galimybę tikrinti tam tikrų dalykų lankomumą. Klasėse bus įrengti mobilūs skaitytuvai, kurie leis realiu laiku stebėti, ar mokiniai atvyko į fizikos, chemijos ar matematikos pamokas. Lankomumo sistemos kūrėjai užtikrina, kad tokia sistema tikrai padidins discipliną mokykloje.

 

Elektroninis mokinio pažymėjimas yra funkcionalus ir už progimnazijos ribų.

EMP veikia kaip: Vilniečio kortelė PILDYK sąskaitos kortelė (moksleiviams galioja specialios nuolaidos) Europos jaunimo nuolaidų kortelė. Nuolaidų sąrašą rasite www.jaunimas.lt

Su Elektroniniu mokinio pažymėjimu mokinys taip pat gauna: 30 % nuolaidą kelionėms su „Lietuvos geležinkeliais“ 20 % nuolaidą kelionėms „TOKS“ bendrovės autobusais visoje Lietuvoje 25 % nuolaidą  kanceliarinėms prekėms „Staipoje“. www.staipa.lt Iki 30% nuolaidą sporto klube „Bodygym“. www.bodygym.lt 15 % nuolaidą visoms „CopyPro“ paslaugoms 2 Lt nuolaidą pramogoms Vilniaus, Kauno ir Šiaulių „Akropolio lede“

 

Bendrovė visą informaciją apie pažymėjimo funkcijas skelbia tinklapyje www.mokiniopazymejimas.lt

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
2. 08.55 - 09.40
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40