Vilniaus Žemynos progimnazija

Renginiai skirti Žemės dienai

 • Paskelbta: 2014-03-21
 Žemynos progimnazija

2014 kovo 20d.  –  balandžio 20d.

Akcija „Žalioji stotelė“. „ Aš noriu, kad Lietuva būtų žalia“.  

Balandžio 4d  -  Žalioji diena mokykloje.

 Ats. G. Razulevičiūtė. I. Veikutienė. G. Varanavičienė. A. Milančienė

Susitikimai su  įdomiais žmonėmis: Žalioji pamoka „ Biologinė įvairovė ir saugomos teritorijos“. Viktorina. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos mokslinė bendradarbė R. Augustinaitienė.  7 kl. mokiniai. Ats. V. Langienė, B. Noreikienė.  Kovo 27d. Mikropasaulio  poveikis žmogui. Paskaita. Praktiniai užsiėmimai. Biologijos instituto mokslinė bendradarbė V. Miliauskienė. 6 kl. mokiniai.  Ats. G. Varanavičienė. Balandžio 8d. „ Vieno paukščiuko istorija“ 1 kl. mokiniai. Kovo 28d. Edukacinė pamoka planetariume. „ Pasaulio žemynai“ 4 kl. mokiniai. Kovo 14d.  Edukacinė pamoka planetariume „ Dantų valymo taisyklės“ 1kl. mokiniai. Gydytojas Ą. Židonis.  Kovo 20d. „ Laimės pasaga“ 2a kl. mokiniai. Susitikimas su keramike R. Gecevičienė

Projektai: „ Medžių olimpiada“ (Treelympics ) – tarptautinės medelių sodinimo varžybos.  Ats. D. Kalinauskienė. Dalyvauja mokyklos bendruomenė. Balandžio – gegužės mėn. „Tu gali“  Mokinių priesaikos medis  Žemei.  6 kl. mokiniai. Ats. G. Varanavičienė,  R. Danelavičienė  Kovo 20d.  „Ką aš matau žemėlapyje“. 6kl. mokiniai. Ats. G. Varanavičienė. Kovo mėn. „Paimki... knygą ir eiki Lietuvos keliu“ 7 kl. mokiniai. Ats. L. Pladienė „ Kokioje Žemėje nori gyventi“. G. Varanavičienė Mokiniai – mokiniams. Netradicinės pamokos. Aštuntokai – ketvirtokams.  Ats. G. Varanavičienė, V. Langienė. Respublikinė gamtamokslinė konferencija  „Gamta šalia mūsų 2014“. Pranešimą „Kalankė mūsų klasėje“ skaito 2c kl. mok. A. Lukauskaitė ir R. Bajarūnas. Balandžio 30d. Ats. V. Namajuškienė „Būk saugus“ 1 kl. mokiniai. Ats. R. Valantinienė. Inspektorė R. Juškevičiūtė. Kovo 26d. „Deivė Paukštė grįžta“. Pavasario lygiadienį pasitinkant.  Respublikinis etnokultūros centras. 4c kl. bendruomenė. Ats. D. Šukienė, R. Čiupaila, L. Pladienė.  Kovo 22d.

Konkursai: Gaublys.   6,8 kl. mokiniai. Ats. G. Varanavičienė. Kovo 18d. Č. Kudabos konkursas.  6 kl, mokiniai. Ats. G. Varanavičienė. Kovo 14d. „ Tegu vaikai ir paukščiai skraido“ 3,4 kl. mokiniai. Dailės olimpiada. Ats. A. Milančienė.   Kovo 21d. „Paukščių balsai“ 1 kl. mokiniai. Ats. N. Kozičienė. Kovo 26d.

Parodos: „ Nedegink žolės“  8kl. mokiniai. Ats. P. Pilipavičienė, R. Danelavičienė „Paukščiai sugrįžta“ 5 kl. mokiniai. Ats. P. Pilipavičienė, B. Noreikienė, D. Poliuškevičienė „ Pavasarį sutinkame su šypsena“ 5 kl.  mokiniai. Ats. P. Pilipavičienė, D. Poliuškevienė „ Debesų fantazijos“ 8 kl. mokiniai. Ats. G. Varanavičienė. „Paukščiai sugrįžta“ 1-4 kl. mokiniai. Ats. R. Petkevičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
 • Elektroninis dienynas
 • Asmens duomenų apsauga
 • Korupcijos prevencija
 • Priėmimas į progimnaziją
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.55 - 11.40
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40